Faaliyete başladığı ilk günden bugüne Araştırma-Geliştirme faaliyetlerine verdiği önemin bir neticesi olarak geleneksel Gergi Tavan ürününün gelişimine katkı sağlayan, bu sayede daha önceden hayal bile edilemeyen genişlikteki Gergi Tavan ürünlerini Türkiye ve Avrupa pazarı ile buluşturan şirketimiz, son yılların popüler ürünü ultra hafif gerdirilmiş ayna sistemlerinde (Gergi Ayna, Ayna Barisol) de aynı misyonunu devam ettirerek yürüttüğü AR-GE faaliyetlerinde son aşamaya gelmiştir.

Günümüzde Türkiye ve dünya pazarında satılmakta olan ve maksimum 125 x 600cm boyutlarda uygulanabilen düşük yansıma oranlı geleneksel PVC Ayna Gergi Tavan ürünlerinin uygulama boyutlarını 2m x 12m gibi inanılmaz bir büyüklüğe çıkartıp, birim m² ağırlığını %40 azaltıyor, optik yansıtma değerlerini ise geleneksel cam aynaların çok daha üzerinde bir yansıtma ve parlaklık değerlerine taşıyarak, yapı sektöründe kullanılan Ayna Gergi Tavan uygulamalarını en üst seviyeye taşıyoruz. B s1 d0 Yanmazlık sınıfında üretilen Ayna Gergi Tavan ürünlerimiz, tüm projelerde kabul görecek sertifikasyona sahiptir.

Hali hazırda altyapı çalışmaları devam eden, Türkiye’nin ilk Ultra Hafif Germe Ayna Gergi Tavan üretim tesisi olacak yeni yatırımımızı 2017 yılının 2. yarısında faaliyete geçirmek üzere yoğun bir çaba içerisindeyiz.

 

Faaliyete geçtiğinde Türkiye pazarı ile birlikte başta Avrupa olmak üzere, Orta Doğu, Dubai, Türki Cumhuriyetler ve Rusya pazarlarında da hizmet verecek tesisimiz, yapı sektörüne ilave olarak; ışık, görüntü ve sahne sistemleri, modern sanat, innovatif sahne tasarımları ve sinema sektörünün özel efektler alanlarında da yaratıcı çözümler sunmaya odaklanacaktır.

 

ayna-gergi-tavan-boyut