2005 yılından bu yana modern mimarinin en verimli tavan ve aydınlatma ürünü olan Gergi Tavan Sistemlerini Türkiye başta olmak üzere, Afrika, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa pazarlarında, Amerikan USC Gergi Tavan Sistemleri’nin distribütörlü olarak tanıtan firmamız, 2014 yılı 3. çeyreğinden itibaren Alman Renolit ve Fransız Alkor Draka marka gergi tavan ürünlerinin de üretici bayiliğini alarak, geniş ürün stoku, uzman personeli ve uygulama altyapısı sayesinde her büyüklükte projeye hemen destek verebilmekte ve bu avantajını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Güçlü üretim altyapısı ve tamamı kendi bünyesinde istihdam edilen uzman uygulama ekibi sayesinde aylık 50.000m² üretim, 15.000m² uygulama kapasitesine sahip olan şirketimiz, gergi tavan ve aydınlatma ürünleri konusunda siz değerli müşterilerimizin güvenilir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Sektördeki diğer firmalardan farklı olarak bizim tek faaliyet konumuz Gergi Tavan. Geleneksel tavan malzemelerinden farklı olarak gergi tavan, son derece şık, estetik ve dekoratif bir ürün. Esnek yapısı sayesinde 3 boyutlu formlar yaratmak için ideal, hafif, akustik, hijyenik ve uzun ömürlü. Mekânsal ve tasarımsal ihtiyaçlar doğrultusunda direk veya endirekt aydınlatma için kullanılabildiği gibi, parlak lake, mat, saten, süet yüzey bitişleri ile aydınlatmasız bir tavan kaplama malzemesi olarak da kullanılabiliyor. Yüzeylerine her türlü grafik, fotoğraf veya illüstrasyon baskısı yapılabilen gergi tavan ürünleri mimarinin yanında aydınlatma, reklam, fotoğrafçılık vb. gibi farklı sektörlerde de yoğun kullanım imkanına sahip. İşte bu nedenlerle ürün hem projelendirme, hem de uygulama aşamalarında yoğun bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektiriyor. Gerek mekânlar için doğru aydınlatma çözümleri sunmak, gerekse tasarım ve uygulama alanlarında özgün çalışmalara imza atmak için mimari, mühendislik ve grafik tasarım çalışmalarının hassas bir şekilde yapılması gerekiyor. Aynı ürünle hem mimari beklentileri karşılıyor, hem akustik ihtiyaçlara cevap veriyor, hem aydınlatma ihtiyacını çözüyor, hem de tüm bunları kusursuz bir tasarım bütünlüğü içinde gerçekleştiriyorsunuz. Bu gerçekten birden fazla alanda tek bir ürün için uzmanlaşma gerekliliği doğuruyor.