osram gergi tavan led

Gergi Tavan uygulamalarının aydınlatmasında kullanılacak LED ürünlerinin kalitesi, renklerin her zaman gerçek ve doğal kalmasını sağlayan yüksek renksel geriverim (CRI) değeri ile ön plana çıkar. Yüksek CRI değerli LED ürünleri çok yüksek ışık seviyelerinde bile rahatsız etmez ve son derece kararlı bir aydınlatma sağlar.

 

Sıcak ve parlak ışık, mekanınızın içini güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda renklere hayat verir. Renklerin doğru değerlerde görülmesini sağlar. LED ürünlerimizin uzun ömrü ve dayanıklılığı sayesinde daha az ampul değiştirirsiniz. LED ürünlerimizi rakiplerimizden farklı kılan içindeki gelişmiş LED teknolojimizdir. Renklerin gerçek haliyle kalmasının yanı sıra, ışık akışı ampulün ömrü boyunca sabit kalır. Böylece sıcak ışıltının keyfini yıllarca sürebilirsiniz.

Renksel Geriverim İndeksi doğru ışık kaynağını seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kavramlardan birisidir.

Lümen ve watt değerleri de, bir aydınlatma ürününün enerji kullanımını göz önünde bulundururken dikkat edilmesi gereken 2 çok önemli kavramdır. Kısaca açıklayacak olursak; LED lamba, istenilen ışık değerini (lümen) üretmek için çok daha az enerji (watt) kullanmalıdır. Aksi taktirde kaynaklar ve bütçe verimsiz olarak kullanılmıştır.

Tamamen Gergi Tavan aydınlatmaları için özel olarak yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda OSRAM çözüm ortakları ile geliştirilen Gergi Tavan Aydınlatma LED’lerimiz, Yüksek CRI değerleri, düşük tüketim rakamları ve zor koşullarda çalışmasına rağmen sahip olduğu uzun çalışma ömrü ile Gergi Tavan Aydınlatması için en iyi seçenek olarak yıllardır müşterilerimize hizmet etmektedir.

Gergi Tavan için özel olarak geliştirilen OSRAM LED ürünlerimiz için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi ve ürün seçimi konusunda destek alabilirsiniz.