Baskılı Gergi Tavan ürünleri, özel bir baskı yüzeyine sahip Işıklı Gergi Tavan ürünleri üzerine çok yüksek çözünürlüklü fotoğraf kalitesinde baskı yapabilen endüstriyel dijital baskı makineleri ile tamamen ekolojik, kanserojen etki barındırmayan, doğal ve esnek mürekkepler kullanılarak yapılan görsel baskısı ile elde edilir.

Baskılı Gergi Tavan ürünlerinin yüksek kalitede ve uzun ömürlü olabilmesi için üzerine baskı işlemi uygulanan Gergi Tavan filminin kalitesi kadar, kullanılan baskı makinası ve teknolojisi de son derece önemlidir. Kalitesiz bir mürekkep ile, sıradan bir baskı makinası kullanılarak, yüksek hızda yapılacak baskı, kısa sürede renk değiştirecek, çatlama ve solma gibi olumsuz görüntüler yaratacaktır.

Ayrıca yapılan baskıda solvent içerikli UV mürekkep kullanılması durumunda kanserojen maddeler bulunduğunuz mekanın havası içinde yayılacak ve istenmeyen saplık sorunlarına yol açabilecektir.

Bulunulan mekanın hava kalitesinin önemi bugün yapılar konusundaki araştırmaların en önemli unsurudur. Bir kaç Euro tasarruf etmek amacıyla kullanılacak kalitesiz ürün ve uygulamalar, geri dönüşü imkansız sağlık problemlerine sebep olabilir. Bu gibi olumsuz etkilere maruz kalmamak için mutlaka güvenilir ve sağlam referansları olan firmaların, sertifikalı ürünlerini tercih etmelisiniz.

İthalatını ve uygulamasını yapmış olduğumuz USC, Alkor Draka, Renolit gibi dünyaca ünlü membran üreticileri tarafından üretilen Gergi Tavan ürünlerimizin tamamının tüm dünyada geçerli sertifikaları ve test raporları ile sağlık ve kalitesi belgelenmiştir. Bununla birlikte kullanmış olduğumuz baskı teknolojisi yine dünya lideri baskı makinası üreticisi DURST tarafından üretilmiş UV baskı teknolojisi olup tamamen üretici tarafından tavsiye edilen orijinal baskı mürekkepleri ile kullanılmakta olup %100 sağlıklıdır.

Dünyaca ünlü üreticiler tarafından son derece yüksek kalite ve sağlık standartlarında üretilmiş olan Gergi Tavan filmlerimize görsel kataloğumuzdan seçeceğiniz görselleri basıp son derece sağlıklı ve yüksek kaliteli Gergi Tavan uygulamaları yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.